Lot n° 44

Jo Delahaut (1911-1992)

Estimation :

Portfolio, 1991. Sérigraphie en couleurs sur vélin d'Arches issue d'une série de cinq. Signée et datée. Edition de 40 exemplaires numérotées + 10 EA et quelques exemplaires de chaque planche paraphés et datés. Réalisée chez Beka-Screen à Ekeren, Gent. Co-Edition MCO, Bruxelles et Janine Dessers Galerij, Hasselt. Kleurenzeefdruk op Arches vellum uit een serie van vijf. Gesigneerd en gedateerd. Editie van 40 genummerde exemplaren + 10 EA en enkele exemplaren van elke plaat geparafeerd en gedateerd. Gemaakt bij Beka-Screen in Ekeren, Gent. Co-Edition MCO, Brussel en Janine Dessers Galerij, Hasselt. 42 x 30 cm [Palm: 188]