Portfolio, 1991.
Sérigraphie en couleurs sur vélin d'Arches issue d'une série de cinq.
Signée et datée.
Edition de 40 exemplaires numérotées + 10 EA et quelques exemplaires de chaque planche paraphés et datés.
Réalisée chez Beka-Screen à Ekeren, Gent.
Co-Edition MCO, Bruxelles et Janine Dessers Galerij,
Hasselt.
Kleurenzeefdruk op Arches vellum uit een serie van vijf.
Gesigneerd en gedateerd.
Editie van 40 genummerde exemplaren + 10 EA en enkele exemplaren van elke plaat geparafeerd en gedateerd.
Gemaakt bij Beka-Screen in Ekeren, Gent.
Co-Edition MCO, Brussel en Janine Dessers Galerij,
Hasselt.
42 x 30 cm
[Palm: 188]