Lot n° 33

Ossip ZADKINE (1890-1967)

Estimation :

Fete Paysanne, 1960 Lithographie en couleurs. Signée et annotée E.A Kleurenlithografie. Ondertekend en geannoteerd E.A. 76 x 56 cm