Lot n° 33

OSSIP ZADKINE (1890-1967)

Fete Paysanne, 1960
Lithographie en couleurs.
Signée et annotée E.A Kleurenlithografie.
Ondertekend en geannoteerd E.A.
76 x 56 cm