Lot n° 11

MARYAN (1927-1977)

Sans titre, 1965.
Bois gravé en noir.
Signé, daté et numéroté 4/20.
Hout gegraveerd in zwart.
Gesigneerd, gedateerd en genummerd 4/20.
30,5 x 22,5 cm (image)
Encadré