Lot n° 10

MARYAN (1927-1977)

Sans titre, 1965.
Bois gravé en noir.
Signé, daté et numéroté 6/20.
Hout gegraveerd in zwart.
Gesigneerd, gedateerd en genummerd 6/20.
31 x 23 (image) Encadré