Lot n° 50

Tomas Rajlich (1940)

Résultat :
Estimation :

Tomas Rajlich (1940), Zonder titel (2004), kleurpotlood op papier, 68x53 cm (incl. lijst), Herkomst: Collectie Lampe & Plompen. Verworven bij Galerie Ramakers, Den Haag. gesigneerd en gedateerd 'T. RAJLICH 07' (middenonder),