Lot n° 45

Theo Niermeijer (1940-2005)

Résultat :
Estimation :

Theo Niermeijer (1940-2005), Standing up (1980), ijzer 88x45x22 cm Het beeld werd in 1991 door de kunstenaar gerestaureerd. Herkomst: Collectie Lampe & Plompen. Verworven bij Sotheby's, Amsterdam, lotnr. 606, 3 oktober 88.