Theo Niermeijer (1940-2005), Standing up (1980), ijzer 88x45x22 cm
Het beeld werd in 1991 door de kunstenaar gerestaureerd. Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Sotheby's, Amsterdam, lotnr. 606, 3 oktober 88.