David van de Kop (1937-1994), Eoos (1989), aquarel op papier, 13x18 cm (28x32 cm incl. lijst), Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Direct bij de kunstenaar verworven. gesigneerd en gedateerd 'DAVID 1989' (rechtsonder) en getiteld (linksonder),