Twan Janssen (1968), Boys don't cry III (Stage Property #100112) (2010), acryl, magneten en assemblage op doek, zonder lijst, 70x50 cm, Bekijk dit lot in onze virtuele tour op: https://www.ardito.eu/3d-model/venduehuis-auction-29-june-2020-view-3/fullscreen/, Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie Heden, Den Haag. gesigneerd in pen, getiteld en gedateerd 2010 (op sticker op de achterzijde),