Twan Janssen (1968), Residue Painting (Stage Property # 070701) (2007), acryl en chirurgische zijde op doek, 40x30 cm, Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Torch Gallery, Amsterdam. gesigneerd in pen, getiteld en gedateerd 2007 (sticker op de achterzijde),