Joris Geurts (1958), Zonder titel (1995), olieverf op doek, zonder lijst, 46x57 cm, Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie Nouvelles Images, Den Haag. gesigneerd en gedateerd '96 joris geurts' (op de achterzijde),