Lot n° 26

Helen Frik (1960)

Résultat :
Estimation :

Helen Frik (1960), Contact I (1990), aquarel en collage op papier, 19x23 cm (incl. lijst 31x34,5 cm), Herkomst: Collectie Lampe & Plompen. Verworven bij Galerie Schouten en de Vries, Haarlem. gesigneerd, getiteld en gedateerd 'Contact I H.C. Frik 1990' (middenboven),