Helen Frik (1960), Contact I (1990), aquarel en collage op papier, 19x23 cm (incl. lijst 31x34,5 cm), Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie Schouten en de Vries, Haarlem. gesigneerd, getiteld en gedateerd 'Contact I H.C. Frik 1990' (middenboven),