Helen Frik (1960), Fish Fud (1997), aquarel en (kleur)potlood op papier, 35,5x23,5 cm, Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie Metis, Amsterdam. gesigneerd en gedateerd 'H.C. Frik 97' (linksboven) en getiteld (rechtsboven),