Helen Frik (1960), Lost it, Mad II (1998), inkt, aquarel en (kleur)potlood op papier, 48x64 cm (incl. lijst), Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie Metis, Amsterdam. gesigneerd en gedateerd 'H. Ch. 1988' (middenonder),