Lot n° 24

Helen Frik (1960)

Résultat :
Estimation :

Helen Frik (1960), Lost it, Mad II (1998), inkt, aquarel en (kleur)potlood op papier, 48x64 cm (incl. lijst), Herkomst: Collectie Lampe & Plompen. Verworven bij Galerie Metis, Amsterdam. gesigneerd en gedateerd 'H. Ch. 1988' (middenonder),