Lot n° 23

Cor van Dijk (1952)

Résultat :
Estimation :

Cor van Dijk (1952), Zonder titel (1993), grafiet op papier, 50x65 cm (53,5x68,5 cm incl. lijst), Herkomst: Collectie Lampe & Plompen. Direct bij de kunstenaar verworven. gestempeld met blindruk 'CvD' en in potlood gedateerd '93 (rechtsonder),