Fons Brasser (1944), Model I 84-90 (1990), multiplex, oplage 3/12, 21x29x8 cm, Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Jeanne Buytaert, Antwerpen. genummerd en gedateerd (op de achterzijde),