Fons Brasser (1944), Nr. 2-2, 1e zink (1992), zinken wandobject, oplage 2/2, 25x22x22 cm, Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Direct verworven van de kunstenaar. gesigneerd, getiteld en gedateerd (sticker op de achterzijde),