Lot n° 15

Fons Brasser (1944)

Résultat :
Estimation :

Fons Brasser (1944), Nr. 2-2, 1e zink (1992), zinken wandobject, oplage 2/2, 25x22x22 cm, Herkomst: Collectie Lampe & Plompen. Direct verworven van de kunstenaar. gesigneerd, getiteld en gedateerd (sticker op de achterzijde),