Paul Beumer (1982), Chambord (2011), olieverf op doek, zonder lijst, 13x18 cm, Bekijk dit lot in onze virtuele tour op: https://www.ardito.eu/3d-model/venduehuis-auction-29-june-2020-view-3/fullscreen/, Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie de
Expeditie, Amsterdam. gesigneerd en gedateerd 'Paul Beumer 2011', tevens getiteld (op de achterzijde),