Paul Beumer (1982), Why don't you wash your child's hair in Champagne? (2011), olieverf op doek, zonder lijst, 13x18 cm, Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie De
Expeditie, Amsterdam. gesigneerd en gedateerd 'Paul Beumer 2011', tevens getiteld (op de achterzijde),