Lot n° 8

Paul Beumer (1982)

Résultat :
Estimation :

Paul Beumer (1982), Why don't you wash your child's hair in Champagne? (2011), olieverf op doek, zonder lijst, 13x18 cm, Herkomst: Collectie Lampe & Plompen. Verworven bij Galerie De Expeditie, Amsterdam. gesigneerd en gedateerd 'Paul Beumer 2011', tevens getiteld (op de achterzijde),