Lot n° 4

Arie Berkulin (1939)

Résultat :
Estimation :

Arie Berkulin (1939), Grevelingen (1987), blauw kleurpotlood en potlood op papier, 50x70 cm (57x77 cm incl. lijst), Herkomst: Collectie Lampe & Plompen. Verworven bij Orez Mobiel, Den Haag. gesigneerd met initialen en gedateerd 'A.B. 87' (rechtsonder), tevens gesigneerd, gedateerd en getiteld (op de achterzijde van de lijst),