Composition, 1952
Fusain et pastel sur papier. Signé et daté en bas à gauche.
Houtskool en pastel op papier. Links onderaan gesigneerd en gedateerd.
50 x 45 cm
Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Lasne.