Lot n° 29

JAN SAVERYS (1924-2017)

Estimation :

Composition, 1952 Fusain et pastel sur papier. Signé et daté en bas à gauche. Houtskool en pastel op papier. Links onderaan gesigneerd en gedateerd. 50 x 45 cm Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Lasne.