Lot n° 25

Ferdinand Vonck (1921-2010)

Estimation :

Composition, 1957 Relief en bois peint collé sur panneau. Signé et daté en bas. Beschilderd houten reliëf geplakt op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd. 61 x 13 cm Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Lasne.