Lot n° 23

Ferdinand Vonck (1921-2010)

Estimation :

Composition abstraite, 1956 Technique mixte et collage sur papier. Signé et daté en bas à droite. Gemengde techniek en collage op papier. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 27,5 x 23,5 cm Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Lasne.