Composition abstraite, 1956
Technique mixte et collage sur papier. Signé et daté en bas à droite.
Gemengde techniek en collage op papier. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
25,5 x 22,5 cm
Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Lasne.