Intérieur chaud, 1961
Huile sur toile. Signée et datée en bas à droite. Contresignée, datée et titrée au dos.
Olieverf op doek. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld.
100 x 81 cm
Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.