Lot n° 7

Armand VANDERLICK (1897-1985)

Résultat :
Estimation :

La mer, de zee, 1969 Huile sur toile. Signée en bas à droite. Olieverf op doek. Rechts onderaan gesigneerd. 70 x 60 cm Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Lasne.