Lot n° 5

Englebert Van Anderlecht (1918-1961)

Estimation :

Port d'Ostende, 1951 Aquarelle sur papier. Cachet de la signature et date au dos. Aquarel op papier. Stempel van de handtekening en datum op de achterkant. 40 x 48 cm Bibliographie/Bibliografie: Serge Goyens de Heusch, Englebert Van Anderlecht, Fonds Mercator, Anvers, 1998, ill. p. 65. Provenance/Herkomst: Galerie Armorial, Bruxelles Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.