Port d'Ostende, 1951
Aquarelle sur papier. Cachet de la signature et date au dos.
Aquarel op papier. Stempel van de handtekening en datum op de achterkant.
40 x 48 cm
Bibliographie/Bibliografie: Serge Goyens de Heusch, Englebert Van Anderlecht, Fonds Mercator, Anvers, 1998, ill. p. 65.
Provenance/Herkomst: Galerie Armorial, Bruxelles Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.