Lot n° 3

Armand VANDERLICK (1897-1985)

Estimation :

Stilleven met pijp, 1943 Huile sur toile. Signée en bas à droite. Titrée et datée au dos. Olieverf op doek. Rechts onderaan gesigneerd. Achteraan gedateerd en getiteld. 55 x 65 cm Exposition/Tentoonstelling: 1973: Koninklijke Museum voor Schone Kunsten, Antwerpen, De Generatie van 1900. 1982: Museum Dhont-Dhaenens, Deurle, Retrospectieve. Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Lasne.