Stilleven met pijp, 1943
Huile sur toile. Signée en bas à droite. Titrée et datée au dos.
Olieverf op doek. Rechts onderaan gesigneerd. Achteraan gedateerd en getiteld.
55 x 65 cm
Exposition/Tentoonstelling: 1973: Koninklijke Museum voor Schone Kunsten, Antwerpen, De Generatie van 1900. 1982: Museum Dhont-Dhaenens, Deurle, Retrospectieve.
Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Lasne.