Yellow Granny Smith, 2020
Gouache sur papier, format A4
21 x 29,7 cm
Unique, signée au dos, non encadrée
Provenance:
Galerie Gladstone
Prix de réserve / Reserveprijs: 3000 EUR
Yellow Granny Smith, 2020
Gouache op papier, A4 formaat
21 x 29,7 cm
Uniek, gesigneerd op de achterkant, niet ingekaderd
Herkomst:
Galerij Gladstone