Lot n° 49

Kasper Bosmans

Résultat :

Yellow Granny Smith, 2020 Gouache sur papier, format A4 21 x 29,7 cm Unique, signée au dos, non encadrée Provenance: Galerie Gladstone Prix de réserve / Reserveprijs: 3000 EUR Yellow Granny Smith, 2020 Gouache op papier, A4 formaat 21 x 29,7 cm Uniek, gesigneerd op de achterkant, niet ingekaderd Herkomst: Galerij Gladstone