Tokyo Comedy, 2006
Photographie N/B signée et datée
25 X 20 cm
44,3 x 39 cm Encadrée
Provenance:
Collection Isy Brachot
Prix de réserve / Reserveprijs: 1500 EUR
Tokyo Comedy, 2006
Z/W foto gesigneerd en gedateerd
25 X 20 cm
44,3 x 39 cm Ingelijst
Herkomst:
Collectie Isy Brachot