11 08 22, 2011
Huile sur toile marouflée sur bois
30 X 40 cm
Provenance:
Yves Zurstrassen et Galerie Baronian Xippas
Prix de réserve / Reserveprijs: 800 EUR
11 08 22, 2011
Olie op doek gemonteerd op hout
30 X 40 cm
Herkomst:
Yves Zurstrassen en Galerij Baronian Xippas