Lot n° 40

Yves Zurstrassen

11 08 22, 2011 Huile sur toile marouflée sur bois 30 X 40 cm Provenance: Yves Zurstrassen et Galerie Baronian Xippas Prix de réserve / Reserveprijs: 800 EUR 11 08 22, 2011 Olie op doek gemonteerd op hout 30 X 40 cm Herkomst: Yves Zurstrassen en Galerij Baronian Xippas