Lot n° 25

GERARD SCHNEIDER

Sans Titre, 1950 Encre de Chine et pastel sur papier 23 x 34,5 cm Signé et daté en bas à droite : «Schneider 50». Référencé au dos. Collection particulière, Paris, France Provenance: Galerie Aliénor Prouvost Prix de réserve / Reserveprijs: 2000 EUR Zonder titel, 1950 Oost-Indische inkt en pastel op papier 23 cm x 34,5 cm Gesigneerd en gedateerd rechtsonder: "Schneider 50". Bedoeld op de achterkant. Particuliere collectie, Parijs, Frankrijk Herkomst: Galerij Aliénor Prouvost