Sans Titre, 1950
Encre de Chine et pastel sur papier
23 x 34,5 cm
Signé et daté en bas à droite : «Schneider 50». Référencé au dos.
Collection particulière, Paris, France
Provenance:
Galerie Aliénor Prouvost
Prix de réserve / Reserveprijs: 2000 EUR
Zonder titel, 1950
Oost-Indische inkt en pastel op papier
23 cm x 34,5 cm
Gesigneerd en gedateerd rechtsonder: "Schneider 50". Bedoeld op de achterkant.
Particuliere collectie, Parijs, Frankrijk
Herkomst:
Galerij Aliénor Prouvost