Euphrates vase, 1981
Conçu par Ettore Sottsass en 1983 pour Memphis Milano 1981-1988
Vase en porcelaine
Ø 19 H. 39 cm
Édition signée et numérotée avec certificat
Provenance:
Collectors Gallery
Prix de réserve / Reserveprijs: 300 EUR
Euphrates vase, 1981
Ontworpen door Ettore Sottsass in 1983 voor Memphis Milano 1981-1988.
Porseleinen vaas
Ø 19 H. 39 cm
Gesigneerde en genummerde uitgave met certificaat
Herkomst:
Collector Gallery