Lot n° 16

Ettore Sottsass

Euphrates vase, 1981 Conçu par Ettore Sottsass en 1983 pour Memphis Milano 1981-1988 Vase en porcelaine Ø 19 H. 39 cm Édition signée et numérotée avec certificat Provenance: Collectors Gallery Prix de réserve / Reserveprijs: 300 EUR Euphrates vase, 1981 Ontworpen door Ettore Sottsass in 1983 voor Memphis Milano 1981-1988. Porseleinen vaas Ø 19 H. 39 cm Gesigneerde en genummerde uitgave met certificaat Herkomst: Collector Gallery