La Baie, 1996
Huile sur toile
80 x 100 cm
Provenance:
Galerie Maruani Mercier
Prix de réserve / Reserveprijs: 500 EUR
La Baie, 1996
Olie op doek
80 x 100 cm
Herkomst:
Galerij Maruani Mercier