Édouard Paul DELABRIERRE (1829-1912)
"Cerf"
Bronze... Lot 11
Résultat :
Estimation :
"Cerf"
Bronze à patine brune.
Signé "E.Delabrierre".
14 x 19 x 6 cm
A "Stag" brown patinated bronze sculpture by Edouard Paul Delabrierre. Signed "E.Delabrierre".
5,51 x 7,48 x 2,36 inch