Lot n° 27

IOANNIS ZANGERUS I.C.

Tractatus duo: unus de exceptionibus aletre de quaestionibus sev de torturis reorum. Amstelodami, Ioan Ianssonium, 1643, in-8, 25 ff. - 592 pp. veau brun, encadr. dor. sur le plats dos à nerfs, orné (rel. us. rest.). Mouillures.