Lot n° 563

DECOCK GILBERT (1928 - 2007)

Résultat : Non Communiqué
DECOCK GILBERT (1928 - 2007) kleurlitho n° 69/100 : "Geometrisch-abstracte compositie" - 34 x 25,5 getekend en gedateerd 1992