Lot n° 557

Résultat : Non Communiqué
CASNIK ILYA GROGOREVITCH (1902 - 1929) werk in gemengde techniek (aquarel en potlood op papier) met een typisch suprematistische compositie - 25,8 x 19 toegeschreven aan en met op verso een inscriptie in het Cyrillisch en gedateerd 1923 Casnik was één van de twee door zijn leermeester Malevitch meest geliefde kunstenaars