Lot n° 555
Résultat : Non Communiqué
SPAANSE SCHOOL - 20° EEUW mogelijk uit de entourage van Modesto Cuixart (1925 - 2007) olieverfschilderij op doek : "Kubistische compositie" - 55 x 45 gemonogrammeerd MC 49