Lot n° 554

HULTÉN CARL OTTO (1916 - 2015)

Résultat : Non Communiqué
HULTÉN CARL OTTO (1916 - 2015) (Zweden) aquarel met een Cobra-compositie - 25 x 55 op verso en gedateerd 1946