Lot n° 544

CORNEILLE (1922 - 2010)

Résultat : Non Communiqué
CORNEILLE (1922 - 2010) kleurlitho n° XII/L : "Compositie met blauwe vogel" - 49 x 36,5 getekend en gedateerd (19)96