CHRISTOFLE et Cie negentiende eeuwse sculptuur... Lot 30
Résultat :
Estimation :
CHRISTOFLE et Cie negentiende eeuwse sculptuur in brons met zilverpatine met de voorstelling van een boer met zeis - op een sokkel in rode marmer met verzilverde bas-reliëf met ploegende boer - totale hoogte : 65 cm gemerkt met gedoreerd plakaatje met annotatie