Lot n° 30

Résultat :
Estimation :

CHRISTOFLE et Cie negentiende eeuwse sculptuur in brons met zilverpatine met de voorstelling van een boer met zeis - op een sokkel in rode marmer met verzilverde bas-reliëf met ploegende boer - totale hoogte : 65 cm gemerkt met gedoreerd plakaatje met annotatie