G. JARDIN antiek miniatuurklokje in witte marmer... Lot 27
Résultat :
Estimation :
G. JARDIN antiek miniatuurklokje in witte marmer en gedoreerde brons met Louis XV-ornamentiek, met een gesigneerde wijzerplaat en met een werk gemerkt "R.A." - hoogte : 22 cm