Virgule d'interrogation, 1994
Sculpture livre en grès peint.
Daté et titré.
Pièce unique.
Beeldhouw-boek in geschilderd zandsteen.
Gedateerd en getiteld.
Uniek stuk.
14.5 x 10.5 x 10 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée, Bruxelles.