Lot n° 29

Résultat :
Estimation :

Valerio Adami 1935 Jazz Colored lithography H90 x L175 cm (H35.43 x L68.90 in ) Signature lower right Edition lower left Ex. 15/75 Provenienza Private collection, Milan