Lot n° 38

ROLAND BRICE (1911-1989)

Le mime bleu, 1959.

Bas-relief en céramique.
Signé, titré, daté et numéroté 4/30.

Keramisch bas-reliëf.
Gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd 4/30.

53 x 35 x 7 cm