Lot n° 38

ROLAND BRICE (1911-1989)

Estimation :

Le mime bleu, 1959. Bas-relief en céramique. Signé, titré, daté et numéroté 4/30. Keramisch bas-reliëf. Gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd 4/30. 53 x 35 x 7 cm