Lot n° 145

Amédée Cortier (1921-1976)

Estimation :

Sans titre, 1971. Lithographie en couleurs. Signée, datée et numérotée 69/100. Kleurenlithografie op perkament. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 69/100. 73 x 55 cm