Lot n° 130

Miguel BERROCAL (1933-2006)

Estimation :

Cristina, 1969-1970. Sculpture-multiple en laiton soudé composée de 25 éléments démontables. Signé et numéroté 1394/9500. On y joint le manuel d'instruction de montage. Sculpture-multiple in alpaca en gesoldeerd messing bestaande uit 25 verwijderbare elementen. Gesigneerd en genummerd 1394/9500. De installatiehandleiding word toegevoegd. 7,9 x 6,2 x 3,7 cm