Cristina, 1969-1970.
Sculpture-multiple en laiton soudé composée de 25 éléments démontables. Signé et numéroté 1394/9500. On y joint le manuel d'instruction de montage.
Sculpture-multiple in alpaca en gesoldeerd messing bestaande uit 25 verwijderbare elementen.
Gesigneerd en genummerd 1394/9500. De installatiehandleiding word toegevoegd.
7,9 x 6,2 x 3,7 cm