Lithographie n° 9, 1959
Lithographie. Edition de 2000 exemplaires, reliée sans marge dans le n°13 (1959) de la revue XXème siècle.
Lithografie. Editie van 2000 exemplaren, zonder marge gebonden in nr. 13 (1959) van het 20e eeuwse tijdschrift.
31,5 x 24 cm
[Encrevé : 53]