Lot n° 95

Pierre SOULAGES (né en 1919)

Estimation :

Lithographie n° 9, 1959 Lithographie. Edition de 2000 exemplaires, reliée sans marge dans le n°13 (1959) de la revue XXème siècle. Lithografie. Editie van 2000 exemplaren, zonder marge gebonden in nr. 13 (1959) van het 20e eeuwse tijdschrift. 31,5 x 24 cm [Encrevé : 53]