Lot n° 19

FRANTISEK KUPKA (1871-1957)

Le Cantique des Cantiques qui est sur Salomon, 1905.
Ouvrage in-folio écrit par Jean de Bonnefon, illustré de planches hors textes gravées sur bois par F. Kupka. Guirlandes florales polychromes. Lettrines. Couverture illustrée, contrepliée. Exemplaire sur Hollande signé et numéroté 32/500. Ed. Paris, Librairie Universelle.
In-folioboek geschreven door Jean de Bonnefon, Parijs, Librairie Universelle, geïllustreerd met niet-tekstplaten gegraveerd op hout door F. Kupka. Polychrome bloemenslingers. Brieven. Afbeeldingen van het deksel, tegengevouwen. Kopie gesigneerd en genummerd 32/500.
45 x 32 x 1,5 cm